«
  1. Anasayfa
  2. Teknoloji
  3. Hepsiburada’dan ön siparişle alınan iPhone 14’ler, 23 Eylül Cuma günü, günün ilk dakikalarından itibaren sahiplerini bulmaya başladı

Hepsiburada’dan ön siparişle alınan iPhone 14’ler, 23 Eylül Cuma günü, günün ilk dakikalarından itibaren sahiplerini bulmaya başladı

hepsiburadadan-on-siparisle-alinan-iphone-14ler-23-eylul-cuma-gunu-gunun-ilk-dakikalarindan-itibaren-sahiplerini-bulmaya-basladi.jpg

Hepsiburada, yoğun ilgi görerek ön sipariş aldığı yeni iPhone 14 ve iPhone 14 Pro modellerinin teslimatına Cuma gününün ilk dakikalarında başladı. Hepsiburada’yı tercih ederek iPhone 14 Serisi için ön sipariş veren Premium üyeler, gece yarısı sonrasında telefonlarına kavuştu.

 

Hepsiburada, iki ayrı kampanyayla ön sipariş aldığı en gelişmiş iPhone serisi olan iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max modellerini 23 Eylül Cuma gününden itibaren yeni sahipleriyle buluşturmaya başladı.

 

Ön siparişlere yoğun ilgi

Ön sipariş döneminin bitmesiyle müşterilerin ilk tercihleri de netleşmiş oldu. Hepsiburada müşterilerinin büyük kısmı ön siparişlerde, lansman rengi olan “Derin Mor” rengini ve iPhone 14 Pro Max modelini tercih etti.

 

Hepsiburada, tümü dayanıklı ve sofistike bir tasarıma, etkileyici kamera geliştirmelerine ve yeni güvenlik özelliklerine sahip yeni iPhone 14 serisi telefonlar için 16 Eylül’den itibaren bir hafta süreyle ve ön sipariş aldı. Hepsiburada’yı tercih ederek iPhone14 serisi için ön sipariş verenler, “Cuma gününün ilk dakikalarından itibaren telefonlarıyla buluştu.

 

HepsiBurada’dan iki ayrı kampanya

Hepsiburada, iPhone 14 serisinin resmi lansman tarihi 23 Eylül itibariyle iPhone 14 serisine sahip olmak isteyenler için 2 kampanya duyurdu. Hepsiburada’yı tercih edenler, alışveriş kredisiyle 3 ay takside 0 vade farkı veya eski telefonlarının bedel değerlendirmesi kadar indirim imkanı sunan “Eskiyi Yenile” kampanyalarıyla iPhone 14, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max modellerine avantajlı koşullarla sahip olabilecek.

 

Hepsiburada, bu teknoloji harikası yeni serinin son üyesi iPhone14 Plus için kısa zaman içinde ön sipariş alma hazırlıklarını da sürdürüyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir Cevap Yaz

BiHaber Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *