«
  1. Anasayfa
  2. Kültür Sanat
  3. Eğitimci-Yazar Tuğba Coşkuner; Dünya Küçük Bir Köy Haline Geldi

Eğitimci-Yazar Tuğba Coşkuner; Dünya Küçük Bir Köy Haline Geldi

egitimci-yazar-tugba-coskuner-dunya-kucuk-bir-koy-haline-geldi.jpg

Kartepe Belediyesi tarafından düzenlenen Kartepe 2.Çocuk Kitapları Fuarı’na katılan Eğitimci-Yazar Tuğba Coşkuner, “Dünya küçük bir köy haline geldi. Çocuklarımıza zengin okuma seçenekleri sunmalıyız” açıklamasında bulundu.   

 

Kartepe Belediyesi tarafından düzenlenen Kartepe 2.Çocuk Kitapları Fuarı’na katılan Eğitimci-Yazar Tuğba Coşkuner, “Kendine Yeten Çocuk“ konusunda seminer verdi. Coşkuner “Çocuklarımız kendilerine yetmektedir. Çocuklar ergenliğe girene kadar çok yaratıcı durumundadır. Çocuklar beş yaşındayken yaratıcılık oranın yüzde 98 seviyesindeyken, 30-40 yaşına geldiklerinde bu oran yüzde iki seviyesine inmektedir” dedi.

 

KOCAMAN’A TEŞEKKÜR

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ın öncülüğünde düzenlenen kitap fuarı için teşekkür eden Yazar Coşkuner “Çocuklarla bir araya gelmemizden dolayı çok mutluyum. Çocukların ve velilerin ilgisi çok güzeldi. İnşallah devamını bekliyoruz. Çocuklarımız her kitabı sevmek zorunda değildir. Hepsinin farklı alanlara ilgisi vardır. Çocuklarımızın seçeneklerini ne kadar arttırırsak o kadar iyidir. Dünya küçük bir köy haline geldiği bir zamandayız. Ondan dolayı farklı türler okumalarını sağlamalıyız” şeklinde konuştu.  

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir Cevap Yaz

BiHaber Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *