«
  1. Anasayfa
  2. Ekonomi
  3. Bitget Global Yönetici Direktörü Gracy Chen: FTX ve Piyasalar İle İlgili Açıklamalarda Bulundu

Bitget Global Yönetici Direktörü Gracy Chen: FTX ve Piyasalar İle İlgili Açıklamalarda Bulundu

bitget-global-yonetici-direktoru-gracy-chen-ftx-ve-piyasalar-ile-ilgili-aciklamalarda-bulundu.jpg

Binance'in sonunda FTX'i almayı başarması pek olası değil. CZ tam bir zafer kazanmış gibi görünüyor, ancak BN sonunda endüstrinin uzun vadeli çıkarlarına zarar vermenin bedelini ödeyecek.

 

Ortak açıklama bize bir gerçeği söylüyor: FTX'in ciddi likidite sorunları ve hatta iflası var, o kadar ciddi ki artık onu kurtarmak isteyen insanları bulamıyor ve sadece bu savaşı başlatan rakibine dönebiliyor.

 

BN neden onu almak için para harcasın ki?

FTX'in ABD lisansı yok (bu nedenle ABD uyumluluğu elde etmek için FTX almak mantıklı değil) Kullanıcılarını mı yoksa teknoloji sistemini mi elde ediyor? (hah. FTX öldü ve kullanıcıları doğal olarak BN'ler.) FTX'in twitter gibi yeri doldurulamaz bir değeri yok.

 

SBF ve CZ, bu bağlayıcı olmayan anlaşmanın dönemi boyunca kendi düşüncelerine sahip olabilir. Sam bir nefes alır ve Wall St'den yardım almaya devam eder. Tuhaf bir durum. Ancak Sam bunu yaparsa, CZ yine de FTX'i yok edebilecektir. CZ ayrıca anlaşmayı iptal edebilir.

 

Güven ve şeffaflık, sektördeki sürdürülebilir kalkınmanın iki önemli ayağıdır. Biz ise bu zorlu dönemde güven oluşturmak için şimdiden 200 milyon ABD doları koruma fonu başlattık.

 

Ve yakında şeffaflığı göstermek için merkle-tree rezerv kanıtlarımızı paylaşmaya hazır olacağız. CEX için kapsamlı denetimler gereklidir.

Kötü niyetli rekabet yerine daha iyi bir gelecek yaratmak için neden güçlerimizi birleştirmiyorsunuz? 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir Cevap Yaz

BiHaber Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *