«
  1. Anasayfa
  2. Ekonomi
  3. Bitfinex, Yeni “Chain-of-Chain” Ekosisteminin Öncüsü “Shimmer”i Listeleyen İlk Büyük Borsa Oldu!

Bitfinex, Yeni “Chain-of-Chain” Ekosisteminin Öncüsü “Shimmer”i Listeleyen İlk Büyük Borsa Oldu!

bitfinex-yeni-chain-of-chain-ekosisteminin-oncusu-shimmeri-listeleyen-ilk-buyuk-borsa-oldu.jpg

Son teknoloji ürünü dijital token ticaret platformu Bitfinex (www.bitfinex.com), açık kaynaklı, teşvikçi temsilcisi olan IOTA'nın (MIOTA) resmi teşvikli evreleme ağı ve Chain-of-Chain’in token’ı Shimmer'i (SMR) destekleyen ilk büyük borsa oldu.

 

IOTA Foundation’a göre, Shimmer ve tokenizasyon sistemi, protokolün blok zincirler arasında birlikte çalışabilirliğini sağlayan, sorunsuz ve köprüsüz çapraz zincir transferlerine ve çoklu birleştirmeye izin veren çok zincirli bir ağ haline gelmesi için temel oluşturuyor.

 

IOTA Foundation, dijital token ekonomisinde bir evrimi ve her yerde bulunan akıllı sözleşme tabanlı ERC-20 tokenlarından ilerlemeyi temsil eden ücretsiz tokenizasyonu savunuyor. IOTA Foundation’a göre, Katman 1 zincirindeki bir durumda herhangi bir şeyi tokenize edebilmek, Shimmer'ı ücretsiz bir " Chain-of-Chain " olarak konumlandırıyor ve SMR Token’ını " istenen her şeyi tokenize etmek" için doğal standart haline getiriyor.

 

2017'de IOTA'yı listeleyen ilk borsa olan Bitfinex, bugün IOTA’nın ilk ürünü olan Shimmer'ı listeleyen ilk büyük borsa oldu.

 

IOTA Foundation kurucularından Yönetim Kurulu Başkanı Dominik Schiener, konuyla ilgili açıklamasında “Shimmer, güçlü bir tokenizasyon sistemiyle birlikte geldi, ücretsiz bir şekilde Katman 1 tokenizasyonu için benzeri görülmemiş bir fayda sağlamanın yanı sıra, çok zincirli bir mimaride akıllı sözleşme zincirleri için ölçeklenebilirlik ve birleştirilebilirlik sunuyor.” şeklinde konuştu. Schiener sözlerinin devamında “Chain-of-Chain” vizyonunu listeleyen ve herkesin Web3'ün gücünden ve potansiyelinden yararlanmasına izin veren büyük bir borsa olan Bitfinex'te olmaktan son derece mutlu olduklarına işaret etti.

 

 

*www.bitfinex.com'un tüm kullanıcıları, Bitfinex'in hizmet şartlarına tabidir. ABD'li kişilerin, yasaklanmış kişiler arasında, doğrudan veya dolaylı olarak www.bitfinex'te bir hesap tutması, bulundurması veya çalıştırması kesinlikle yasaktır.

 

 

Bitfinex Hakkında

2012 yılında kurulan Bitfinex, traderları ve küresel likidite sağlayıcıları için son teknoloji hizmetler sunan bir dijital varlık ticaret platformudur. Bitfinex, gelişmiş ticaret özellikleri ve grafik araçları paketine ek olarak, pariteler arası finansmana, bir OTC piyasasına ve çok çeşitli dijital varlıklar için finanse edilen ticarete erişim sağlar. Bitfinex'in stratejisi, dünya çapında profesyonel trader ve likidite sağlayıcıları için benzersiz destekler, araçlar ve yenilikler sağlamaktır.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir Cevap Yaz

BiHaber Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *